Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele14 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě14 ks
Kód objednávky
BROBH.54511/323XPI
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Additional information
Vendor Part Number: BH.54511/323XPI
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 67 x 35 x 75 mm.