JE Pistons - 990-2930-20-93S - 93 Series Piston Pin .990 X 2.930 X 200W
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele37 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě37 ks
Kód objednávky
JEP990-2930-20-93S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Wrist Pin - 93 Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Steel - Each
Additional information
190 Grams
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 30 x 27 x 92 mm.