Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele1 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě1 ks
Kód objednávky
DRSDRA.C12.2.5.400
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Additional information
dracoracing.net
Vendor Part Number: DRA-C12.2.5.400
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 128 x 128 x 432 mm.